Jongerenexcursie naar Stoomtrein Katwijk Leiden
Ben jij jonger dan 25 jaar en gek op treinen, spoorfotografie of museumspoor? Ga dan op zaterdag 19 september met de Stichting NVBS-Excursies op NVBS-Jongerenexcursie naar de Stoomtrein Katwijk Leiden!
Tijdens deze bijzondere excursie krijg je de kans om veel meer te beleven dan tijdens een normaal museumbezoek. Gedurende de middag kun je onder begeleiding zelf rijden met een diesellocomotief, foto’s maken van diesellocomotieven met kipwagens op het museumterrein en met de bankentrein meerijden naar de remise om de collectie ongerestaureerde locomotieven te bekijken.
Elk heel uur rijdt de stoomtrein de helling bij de remise op. Dit zorgt voor een spectaculair schouwspel en biedt mooie mogelijkheden voor fotografie en video. Je kunt daarna eventueel teruglopen naar het museumterrein en onderweg op je gemak foto’s maken.
Ga voor informatie en inschrijving naar de aankondiging van deze bijzondere dag.
Bijschrift kopfoto: O&K-loc 4 ‘K.A. Neve’ van de Stoomtrein Katwijk Leiden onder stoom bij het Valkenburgsemeer tijdens de viering van 85 jaar NVBS op 6 mei 2016. Foto Frank Hoogenboom