Gemütlich per lokaalspoor en tram door Oostenrijk
De knusse sfeer is in Oostenrijk ondanks moderniseringen nog altijd bij de huidige lokaalspoorwegen en trambedrijven terug te vinden.
In dit archief staan activiteiten uit het verleden. Komende activiteiten vind je hier.
De knusse sfeer is in Oostenrijk ondanks moderniseringen nog altijd bij de huidige lokaalspoorwegen en trambedrijven terug te vinden.
Een reis door de tijd van zo’n 50 jaar, dieselend door Nederland.
We doen Parijs in één avond en maken in sneltreinvaart een rondreis langs veertien tramlijnen, veertien metrolijnen, vijf RER-lijnen en een groot aantal ‘gewone’ voorstadstreindiensten
Een presentatie door Gerrit Nieuwenhuis
Een presentatie door Frans van Sabben
Een presentatie door Arjan de Boer
Presentatie door Bert van der Kruk
Een presentatie door Bert van Raaij
Een presentatie door Aad de Meij. We nemen een kijkje op spoor- en tramlocaties buiten onze landsgrenzen in de periode vanaf 1966 tot heden, die in beginsel op één dag met het OV, de auto of de bromfiets te bereiken waren.
Het totale aantal museumtrams dat – wel of niet rijdend – in Amsterdam is geweest, of nog is, grenst aan het ongelooflijke. In dit programma zult u er ca.150 tegenkomen!
Een presentatie door Tom Tand
Op deze eerste afdelingsavond in het nieuwe jaar toont onze presentator ditmaal tramfilms.